O mnie

Pacjenci, którzy podjęli decyzję by skorzystać z mojej pomocy, relacjonowali, że wreszcie zostali wysłuchani. Czasem – po raz pierwszy od bardzo dawna.

Do mojego gabinetu przychodzą rozmaici ludzie. Niektórzy zmagają się z nadwagą, inni – cierpią z powodu otyłości lub jedzą pod wpływem stresu.  Wiele osób chce zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie, bez poczucia winy, drastycznego głodu i efektu jo-jo.

Po pierwsze, daję każdemu czas i słucham. Każdy człowiek ma swoją historię, przyzwyczajenia i nawyki, które wpływają na jego decyzje. Dieta, która nie uwzględnia psychologii, będzie skuteczna niczym zamykanie lodówki na klucz (ale – “od jutra”). Czyli – wcale.

Wiem z doświadczenia, że trwała zmiana nawyków powinna opierać się na mniejszych krokach. Jest to technika rodem z Japonii, o nazwie “kaizen”.

Jedyna, która działa. Zawsze.

Jeśli zaufasz moim metodom, nie oczekuj, że Twoja przemiana będzie dotyczyła jedynie menu. Zauważysz zmiany znacznie głębsze – na poziomie psychiki i energii do działania. Wreszcie – chęci do życia!

Swoje wsparcie i pomoc psychodietetyczną kieruję do osób, które borykają się z:

    • kompulsywnym objadaniem się
    • zajadaniem stresów/emocji
    • napadowym jedzeniem
    • brakiem kontroli nad jedzeniem

oraz pragną zmienić swój sposób żywienia na lepszy, zdrowszy, ale nadal dostarczający przyjemności.

Jak to możliwe – zapytasz?

Jako psychodietetyk pomagam osobom z kłopotami z jedzeniem szukając i zmieniając wzór psychologiczny sięgania po jedzenie.

Robię to poprzez indywidualną pracę nastawioną i skupioną na zmianę nawyków żywienia w pracy w modelu zbliżónym do psychoterapii.

Dzięki temu problem znika skutecznie.